| Glb a întrebat:

Imi cer scuze pentru deranj,dar de o perioada de timp am constat ca am o problema,zic eu ca ar fi grava,cu creierul,orice as face,merg,mananc,vorbesc,stau am impresia ca acele lucruri pe care le-am facut am fost ametit si debea mi-a revenit vederea la normal,mereu am aceasta impresie cum ca am fost ametit tot acel timp si debea mi-am revenit. daca stie cineva cum pot rezolva aceasta problema va rog sa imi spuneti, cel care ma va ajuta cu adevarat va primi funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Incearca sa bei mai multe lichide! Te vei simti mai bine. Daca problema persista consulta un medic.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti niste analize de sange... poate ai o anemie sau chestii gen. Ai grija cine-ti ia sange! Io mi-am luat acum o saptamana si inca am mana vanata rolling on the floor

| marY5 a răspuns:

Pai depinde ce simti..ca nu prea am inteles, daca ai ameteli mai tot timpul sau aproape tot timpul si simti cum ti se zbate creierul poate fi din cauza unei alimentari proaste si a sursei putine de hrana ..asta mi se intampla mie (y)

| Glb explică (pentru marY5):

Incerc sa spun ca am mereu impresia ca sunt ametit dar in acel timp pe moment nu o am, constientizez fara probleme raspund intrebarilor dar dupa 1-2 minute imediat imi vine impresia cum ca acum 2 minute am fost ametit, nu e doar asa o parere sa zic ci am un anumit simt