| WgStefan a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un dentist bun din București? Bun, dar sa nu fie nici exagerat de scump.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Eurodent
https://goo.gl/maps/qaoqcVMC7r4VVfSo9
https://goo.gl/maps/wNWLCvgzP1byDkGSA
este dentistul meu de ani buni
este FOARTE BUN
este scump, dar nu foarte scump (chiar maica-mea a venit de la tara unde vroiau sa ii scoata toata lucrarea si sa o puna sa plateasca in draci, si el a rezolvat corect, doar caria, nu sa suprataxeze DEGEABA)

| Sonia822 a răspuns:

In Bucuresti cam toti au aceleasi preturi. Furnizorii le dau ``pretul recomandat`` si il au la fel. Unii au mai accesibile cu un 50 ron anumite servicii, si le maresc pretul la altele cu 50 ron...si invers. Tot acolo ajungi. Acum mai ramane sa cauti doar un dentist ``bun``. Sfat: daca iti spune ca e ceva de scos, consulta si un dentist cu specializarea ``endodontie``. Are microscop, si salveaza dinti/masele naturale.