| Neacsu_Irina_1992 a întrebat:

Buna seara.Imi puteti spune va rog cum pot scapa de semnele ramase de la cosuri? Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ele trec de la sine, in functie de gravitate unele intr-un an, unele in cateva zile iar altele in cateva luni!

| NLS a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevarat, dar de la caz la caz, poate sa iti ramana un aspect de coaja de portocala pe ten, de la punctele negre, de care nu mai scapi orice ai face. Nu e neaparat cazul meu, dar observ la mama si la mai multe persoane trecute de prima tinerete, ce mi-au confirmat ca au avut fata plina de cosuri in tinerete.

3 răspunsuri:
| Anonim20143 a răspuns:

Din păcate daca te referi la acele pete albe care au rămas pe piele în urma unor coșuri nu prea ai ce să le faci. Uneori pot să îți treacă alteori ramai pe viață cu ele.

| Paul23434 a răspuns:

Daca te referi la cicatrici nu ai ce sa faci...