| Kukis a întrebat:

Bună seara! Întrebarea e destinată în special persoanelor din jud Suceava, dar e bine venit orice răspuns.
Știe cineva dacă doamna doctor psihiatru Cristina Dăscălescu mai profesează? Dacă da, vă rog, lăsați un număr de telefon și adresa. Aș avea mare nevoie de ajutorul ei.
Vă mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Sunt multi medici primari specializați în psihiatrie si in Suceava. Nu apela la unul anume. Prescriptori sunt toti iar diagnosticul depinde doar de psihicul si simptomatologia ta. Cata vreme au rezidentiatul terminat si vechime ca medici cu libera practica, te poate trata orice specialist/medic primar psihiatru.