| CristianPreda a întrebat:

M-am uitat astazi mai atent in oglinda si am vazut ca pe langa o alunita (care nu e mica) am pielea mai alba decat in mod normal. Ar putea fi ceva grav? Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru liniștea ta mergi cel puțin până la medicul de familie!
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Asa sunt alunitele, dar pentru linistea ta poti merge la medic.