| Djskdk a întrebat:

Mi-am facut pierce in limba ieri si azi am mancat o bucata de cheesecake care contine branza si nu am voie. Stie cineva ce pot pati mai exact?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OnlyDeagle a răspuns:

Nu patesti nimic!
Importat este sa te feresti cat de mult poti de sare/zahar
partea cum ca nu ai voie lapte este din cauza ca iti "inmoaie" sa zic asa limba/celulele, si asta prelungeste durata de vindecare
Dar nu, nu ai ce sa patesti. O seara placuta!

| Djskdk explică (pentru OnlyDeagle):

Mersi mult pentru ajutor

2 răspunsuri:
| Djskdk explică:

Ai nickname ul "shelly te iubesc" si iti dai cu parerea?