| anonimul0724 a întrebat:

Buna seara, O parere Verolit forte solutie pentru negi?
Dau funda
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu cat ii de buna, dar eu am dat cu Duofilm de la Catena. E foarte buna.

| anonimul0724 explică (pentru Salontanul):

Salut si eu am dat cu din film, dar intr-un timp ma ustura super tare cand aplicam si am renuntat

| WhiteLife a răspuns (pentru anonimul0724):

Să citești prospectul, daca se desprinde o bucata și vezi că dedesubt e piele din aceea nou crescuta, nu aplica peste, că te arde. Daca se întâmplă să aplici pe lângă de mai multe ori și te ustura, ia un betisor de urechi, pune pe el crema de galbenele/de mâini/ce crema hidratanta ai prin casa și apoi aplica soluția happy

| kimby a răspuns:

Hello! Din punctul meu de vedere dureaza foarte mult procesul de eliminare a negilor cu Verolit. Sunt mai eficienti plasturii Transderm cu acid salicilic si fenol.