| Ely6482 a întrebat:

Oare ma poate cineva sa mi procure contracost atât supozitiarele cât și unguentul "REPARON" care se găsește numai in Ungaria din câte am înțeles?! Mulțumesc anticipat. Cu respect!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

La farmacii nu ai putea da comanda? Sau sa comanzi pe net?

| Ely6482 explică (pentru MihaiNicu23):

Nu merge dar am rezolvat între timp. Mulțumesc!