| alwayscared a întrebat:

Buna seara
pe la 4 dupa masa m-a luat o durere rectala,nu glumesc, cu tot cu ovare si intestine.
Am luat aulin si mi-a mai trecut putin (e 7 seara acum) dar inca simt presiune ca si cum as avea o intepatura in anus + as avea nevoie la baie dar nu pot merge.
Am 24 de ani, e duminica si nu pot merge nicaieri dar maine am sa incerc sa merg la ginecolog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cheama salvarea!
Poate fi o problema mare, iar maine sa fie tarziu!

| alwayscared explică (pentru Bula):

Am mai avut asa acum 3 ani, de la chistul ovarian si atunci luasem no spa apoi am dormit 2 ore si mi-a trecut pana acum. Doar ca acum nu pot adormi...

| Bula a răspuns (pentru alwayscared):

Inca n-ai chemat salvarea?!?

| alwayscared explică (pentru Bula):

Mi-a mai trecut putin, o sa merg zilele astea. Nu e asa usor sa mergi la medic.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Acum poti merge la urgente.

| alwayscared explică (pentru Valentinaldoilea):

Nu pot nici merge la toaleta de durere, parca sunt o gravida gata sa nasca :/ asa ma misc.

| Valentinaldoilea a răspuns (pentru alwayscared):

Tocmai de aia. La urgente... urgent!