| TheLovelyGhost a întrebat:

Pisoiul meu are crize de tuse ai respira foarte repede, am fost la mai multi medici si mi au spus ca e posibil sa fie astm, am facut teste la plamani si nu are nimic si nici bronsita, ii bate foarte des inimioara. Aceste crize apar cam de 3 ori pe zi, acum ii administram tratament, stiti ce ar putea avea si daca ati mai intalnit cazuri de genul acesta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LoveTH4Ever a răspuns:

Sa nu cumva sa aiba o problema la nas sau in gat (adica tusea sa nu vina din plamani ). Si daca zici ca ii bate inima ff tare fa'i un set de snalize la inima si la caile respiratorii ( analize amanuntite ).