|

Buna seara prieteni dragi! A folosit cineva bautura "Black latte" pentru slabit? Da rezultate? Isi merita banii? Apare efectul yoyo? Multumesc anticipat pentru eventualele raspunsuri! *ps. Scuzati categoria, nu am stiut ce sa aleg*

4 Raportează Evaluează
Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| a răspuns:

Daca ai atat de multi bani de dat, da-mi si mie 50 de ron iti dau o dieta cu care slabesti 4kg per saptamana, cat despre efectul ala apoi mie nu-mi pasa ce faci, asa functioneaza toate dietele, toti nutritionisti spun asta, iti dau dieta slabesti apoi omul se ingrasa a cui e vina

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

O cunoștință a pierdut... cam 400 lei si a pus inca cateva kg pe el laughing el manca si mai mult cu gandul ca oricum bea black latte si nu se mai pune

| a răspuns:

Singurul mod in care ar putea sa te ajute vreo bautura sau vreo pastila sa slabesti e daca iti mai taie din pofta de mancare.
Vezi ce scrie pe ambalaj, ce promite, desi nimic din astea nu ajuta in general.

| a răspuns (pentru Furnicuta000):

Alimente care tin de foame
Toate alimentele următoare sunt comparate cu pâinea albă, clasată la „100"
Cartofi fierti 323%
Peștele 225%
fulgi de ovaz cu lapte 209%
Portocale 202%
Mere 197%
Paste brune 188%
Carne de vită 176%
iahnie de fasole 168%