| Miruna1239 a întrebat:

A folosit cineva bautura "Black latte" pentru slabit? Da rezultate? Isi merita banii? Apare efectul yoyo? Multumesc anticipat pentru eventualele raspunsuri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ai atat de multi bani de dat, da-mi si mie 50 de ron iti dau o dieta cu care slabesti 4kg per saptamana, cat despre efectul ala apoi mie nu-mi pasa ce faci, asa functioneaza toate dietele, toti nutritionisti spun asta, iti dau dieta slabesti apoi omul se ingrasa a cui e vina

| Furnicuta000 a răspuns:

Singurul mod in care ar putea sa te ajute vreo bautura sau vreo pastila sa slabesti e daca iti mai taie din pofta de mancare.
Vezi ce scrie pe ambalaj, ce promite, desi nimic din astea nu ajuta in general.

| RAY a răspuns (pentru Furnicuta000):

Alimente care tin de foame
Toate alimentele următoare sunt comparate cu pâinea albă, clasată la „100"
Cartofi fierti 323%
Peștele 225%
fulgi de ovaz cu lapte 209%
Portocale 202%
Mere 197%
Paste brune 188%
Carne de vită 176%
iahnie de fasole 168%
Struguri 162%
Paine integrala 157%
Paine de cereale 154%
Popcorn 154%
Ouă 150%
Brânză 146%
Orez alb 138%
Lentile 133%
Orez brun 132%
Honaysmacks -cereale 132%
All-Bran -cereale 151%
Crackers -cereale 127%
Cookie-uri 120%
Paste albe 119%
Banane 118%
Jeleuri 118%
Fulgi de porumb 118%
Special K 116%
Cartofi prajiti 116%
Susțineți 112%
Pâine albă 100%
Muesli 100%
Inghetata 96%
Crișește 91%
Iaurt 88%
Arahide 84%
Candy bar Marte 70%
Gogoși 68%
Tort 65%
Croissant 47%

| Justme1997 a răspuns:

O cunoștință a pierdut... cam 400 lei si a pus inca cateva kg pe el laughing el manca si mai mult cu gandul ca oricum bea black latte si nu se mai pune