| anonimusss12 a întrebat:

Sunt baiat am 20 ani, 1.80 m, 75 kg si de ceva timp ma confrunt cu piatra la san... Initial nu a fost enervant dar acum cu inaintarea in varsta ma deranjeaza este normal? am avut cand eram mai mic mi0a trecut iar acum a aparut din nou.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Florin0012 a răspuns:

Da e normal stai liniștit, nu mai pune mâna ca se strânge și mai tare. O să îți treacă cel mult o săptămână. Luna trecută și mie mi s-a făcut, și totuși am avut când am fost mic și acum am 18 ani. Deci poți sta liniștit!