| Nadyus a întrebat:

Buna seara...sunt foarte speriata deoarece in 2 zile am luat 2 algocamin fiola si tador. Tot 2 zile deoarece am avut dureri insuportabile de la o masea. Si nu stiu daca nu cumva sunt insarcinata, nu vreau sa pateasca nimic bebele. Va rog spuneti-mi cineva care stie sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Petru durerea de masea mergi la un dentist. Fa un test de sarcina si vei afla daca esti sau nu.

| combativul a răspuns:

Pai ai avut contact cu cineva?

| sofisis a răspuns:

Teoretic, in primele saptamani nu afecteaza. Eu am luat 7 zile antibiotic peste sarcina, fara sa stiu. Asa ca...

| Andreeush a răspuns:

Du-te la ginecolog pentru a fi sigură dacă ești sau nu însărcinată.