| Sorin2323 a întrebat:

Bună seara! Sunt tare speriată! În seara asta am făcut duș și am simțit ceva ciudat in interiorul vaginului(tocmai in fund), nu știu ce este il simt asa ca pe o carne tare. Va rog frumos! Nu pot ajunge la medic in curând pentru ca nu sunt în țară.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Anusul e lângă vagin. Problema este, ca nu cumva ce simți tare, în vagin, să fie doar o senza. Adevărată problemă să fie la colon, mai ales că se întâmplă înainte de scaun.
Încearcă să consumi iaurt, kefir, sana. Încearcă să bei ceai de mușețel, chiar să faci baie la șezut cu ceai. Încearcă cu un ceai diuretic.
Dar, după simptomele descrise, nu e o problema de la vagin.

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate fi si o bucta de scaun intarit, dar daca persista mai mult de o saptamana, atunci trebuie sa mergi neaparat la ginecolog, pentru ecografie 3D.

| darrio2007 a răspuns:

Ai vagin, Sorinele? S-o fi rupt ceva inauntru.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai Sorine, de cand au baietii vagin?

| Bizon95 a răspuns (pentru Violleta2022):

Poate e hermafrodit, si are de toate, ce stim noi big grin

| Bizon95 a răspuns:

DUDE, am 2 probleme mici da' rele rau de musca:
1. prietenei tale ii e prea greu sa isi faca un cont... ii ia 2 minute matrete
2. in momentul cand postezi cu alt gender, DUPA CUM VEZI, s-a schimbat subiectul brusc si toata lumea face misto pana la D-zeu, asa ca NEMA rezolvare a problemei!

... sper ca intelegi idea tongue

| GouDidodino a răspuns:

Pe Sorin il doare vaginul...

| AlinaBalan2000 a răspuns:

Da mi se intampla inainte chiar e scaun intarit

| cristian232323 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa te duci la un medic poate fi ceva grav nu vreau sa te speri dar ai grija nu este de gluma