| Andreeeeeaaaa859 a întrebat:

Bună seara,TPU! Am o alunita pe față (nu și a modificat forma,culoarea,nu ma doare și nu aveam nicio problema cu ea pana acum) și am observat ca de ceva vreme "sub" ea e o mica umflatura,nu ma doare (cred ca dacă apăs ma va durea,dar nu vreau sa o ating) doar ca ma sperie,a apărut din senin (nu prea stiu cum sa ma exprim).M as duce la dermatolog dar anul ăsta nu pot,deoarece mama mea vine din străinătate în Februarie,eu stau la sat cu bunica,iar când va veni mama ma voi duce cu ea,dar ma îngrijorez, sper sa nu am probleme grave.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

Posibil sa fie un cos?