| dragutz600 a întrebat:

Buna seara TPU! Am observat ca de vreo 2 luni si ceva am in zona pectoralului stang o umflatura, dar nu mare, e mica, dar la pipaire se simte. Din cand in cand ma si doare, iar daca apas acolo langa subrat, nu subrat propriu-zis ma doare putin. Am fost la medic acum o luna, dar mi-a zis ca totul e in regula. Mi-a zis ca asa am muschiul acolo, pectoralul stang mai dezvoltat ca cel drept. Dar totusi, credeti ca e ceva sau e ceva minor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un punct mai mare de grasime.Si eu am asa ceva de.20 de ani cred.Nu e nimic grav, te mai doare, trece, nu ii mai da atentie.

| Loker a răspuns:

S-ar putea ca acum sa ti se dezvolte pectoralii. Mie mi s-au dezvoltat deja si am 15 ani. Tu cati ani ai? Nu ai zis! Mie mi s-a pus un fel de "piatra" intai la pectoralul drept si apoi la cel stang. Dar o sa iti treaca. E un fel de "proces" big grin!

| dragutz600 explică:

Am 18 ani big grin ca uitasem sa precizez varsta