| Sociopatul a întrebat:

Buna seara TPU, de cateva luni de zile am dureri de urechi. Am fost la doctor si mi-a dat apa oxigenata. Ideea este ca sunt perioade cand durerea trece si apare din nou, la ambele urechi. Durerea mi se extinde pe maxilare si imi curge nasul chiar daca eu nu racesc. Un sfat cu ce as putea sa fac ca nu mai suport durerea. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DaCumSaNu a răspuns:

Pentru durere cumparati antiinflimatorii. Du-te si la alt doctor, explica-i foarte clar ce simptome ai.