| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU. De curiozitate daca fumezi marijuanna cu o zi inainte de analize de sange ( analize sa vezi glucidele lipidele globulele etc.) apare ca ai fumat iarba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| alinadianaaa a răspuns:

Se evidentiaza foarte usor ca ai consumat acest drog

| Vanishgold a răspuns:

Nu-ți apare decât dacă faci un drog test. Mănâncă alimente grase:nuci, migdale, ciocolata neagra e buna, etc.

| Alin_Dennis_2002 a răspuns:

Bineinteles

| Cosmin-Petru_Dumbrava_2002 a răspuns:

Din păcate da sau prin urina dar nu sunt foarte sigur dar mai bine nu riști