| AndreeaAlexy123456 a întrebat:

Buna seara/ziua as dori niste sfaturi urgente, uneori am dureri insuprotabile de spate si mi se opreste respiratia pe moment, am dureri la incheietura maini stangi si nu o pot misca va rog dati-mi niste sfaturi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RaluBaby a răspuns:

Ai probabil o problema la coloana. Ai de mult aceste simptome? Ai ridicat ceva greu sau ai depus efort fizic? Sfatul meu, du-te imediat la doctor!

1 răspuns:
| giony54 a răspuns:

Este o raceala puternica la coloana si de acolo radiaza durerea.Mergi la medic ca sa stabileasca exact cauza.