| Fantasticu a întrebat:

Buna, sfarcurile iubitei mele sunt inchise la culoarea desi e la menstruatie. Oare de ce? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca asa este normal!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce sunt cameleoni si isi schimba culoarea asa des?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar nu vad nici o problema. Iar explicatia naturala ar fi descrisa mult mai bine folosind diversi termeni bilologici plecand de la circulatia sangelui, dar cum am spus nu este cazul, pentru ca nu pare ceva iesit din comun happy

| Swae a răspuns:

E normal asa e corpul ei la menstruatie.