| MarIuzZ a întrebat:

Buna si salutare tuturor!
De vreo 3 zile am si eu o problema ...si anume ma doare sub "noada" dupa ce am fost trantit in fund pe zapada batatorita. Durerea apare numai atunci cand ma asez sau ma ridic de pe scaun.
Stiti cumva daca trece de la sine?
Ce e bine de facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| InoKo a răspuns:

De la sine rar trece. Dar ai putea sa pui compres cu varza si miere. Ajuta. Ia durerea si vinataile.

2 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca durerea nu a cedat in intervalul de 3 zile, trebuie sa faci o radiografie in zona respectiva pentru a se stabili ce s-a intamplat in urma cazaturii.

| MarIuzZ explică:

Durerea incepe sa dispara big grin