| ioanaunicorn a întrebat:

Stie cineva daca exista aparate dentare de forma? Adica care nu corecteaza nimic, nu ajuta cu nimic! Imi doresc sa port aparat dentar dar nu am nevoie si as vrea sa stiu daca mi-as putea pune doar de forma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce spanac ai vrea asta?

| ioanaunicorn explică (pentru suntserios):

Pentru ca imi place foarte mult cum arata

| InstructorDeIubire a răspuns (pentru ioanaunicorn):

Cred ca ai o problema frate...