| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva unde anume in Romania se poate face un RMN de orice fel, prefer RMN complet, adica la tot corpul, dar sa fie ca lumea si la un pret bun? Ms Funda mare cat china

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Csander a răspuns:

In Bucuesti gasesti la diferite spitale, chiar si la clinici private.

| TheHobbitNZ a răspuns (pentru Csander):

Si poti sa imi spui cum se numesc?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De exemplu la Sanador, te programeaza in 2-3 zile. Dar este nevoie neaparata de indicatie scrisa si parafata de la medic, nu se face dupa ureche. Si nu vei rezista sa faci un RMN complet, dureaza enorm de mult si zgomotul este cumplit, va trebui sa il faci in 2-3 etape, daca chiar ai recomandare de asa ceva (se face foarte rar, fiindca in general este inutil si poate duce la interpretari gresite)

| Csander a răspuns:

Https://www.google.ro/......i.html-amp

Uite, ti-am gasit u link pe Google la o cautare mica.
Auzisem candva ca Arcadia este destul de ok.

| TheHobbitNZ a răspuns (pentru Csander):

Da mersi dar arcadia nu e cel mai performant

| Csander a răspuns (pentru TheHobbitNZ):

Asta nu am de unde sa stiu din moment ce n-am facut. Parintii mei au facut pe undeva, dar nu am idee unde.