| brokxy a întrebat:

Stiti cumva ce ar putea fi? Voua vi s-a intamplat? Ma doare gamba dreapta. Nu am facut sport, nici un exercitiu chiar deloc. Asa m-am trezit cu o durere dimineata si am schiopatat nu mai puteam merge bine dar mi-a trecut putin dar atunci cand ma pun in pat se inrautateste din nou. Ce ar putea sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| crysty1222 a răspuns:

Poate fi din cauza lipsei de miscare sau poate ai fortat gamba fara sa-ti dai seama. Cum a spus si Plato, poate fi o lipsa de magneziu sau chiar de calciu. Daca in cateva zile nu-ti trece durerea, cel mai bine ar fi sa tragi o fuga pe la medic.

2 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Poate fi la fel de bine lipsa miscarii sau lipsa de magneziu.

| BogdanVasi a răspuns:

Ar putea fi o trauma de la un care-l pe care l-ai avut