| MTiberiu99 a întrebat:

Buna,sunt baiat, am 15 ani si sunt slab, as vrea sa fac masa musculara dar cum? am de gand sa merg la sala peste o saptamana dar nu stiu daca o sa-mi creasca masa musculara de la sala... dati-mi niste idei, cum sa-mi cresc masa musculara...Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| PaulChamp56 a răspuns:

Pai ia si mananca branza oua etc... alimente cu calciu pana te mai ingrasi si fa niste flotari abdomene acasa pentru ca cand te duci acolo iti va fi foarte greu mai asteapta o luna 2 si o sa fie mai binewinking

| Danet99 a răspuns:

Poti incepe de acum ca sa iti modelezi muschii.Dar ar trebui sa mananci carne multa, minim 5 mese pe zi.

| katutsu a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Priveste, invata si aplica!

| Cosmin86 a răspuns (pentru katutsu):

Pui masa musculara cu insanity? alt copil mic rolling on the floor