| TheMoon15 a întrebat:

Sunt baiat si am părul lung, m-am atasat de el destul de mult, dar imi e frică să chelesc. Tatăl meu are peste 50 de si se tunde săptămânal, i-ar in familia mea nimeni nu a chelit inafară de o rudă foarte îndepărtată. Intrebarea mea este : toti barbatii chelesc mai devreme sau mai tarziu? Imi e foarte frica.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dana1999 a răspuns:

Nu chelesc toti. Unii raman cu par toată viața.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Taica-tu se tunde saptamanal? Poate se barbiereste. Unii chelesc, altii nu. Deci nu poti sti, cum ti-o fi norocul.

| Justme79 a răspuns:

Depinde de gena fiecăruia nu este bătut în cuie ca și ție să ți se întâmple așa că don't worry just be hapyhappy