| Alli23 a întrebat:

Sunt foarte speriata. Faceam curatenie mai devreme si din greseala am dat cu tampla dreapta de usa dulapului, dar nu de marginea acesteia. Pur si simplu de usa. M-a durut pe moment cateva secunde, dar nu mai simt nicio durere..Usa e subtire din pal din ala ieftin laughing. Insa sunt foarte speriata. Pot pati ceva? Nu am niciun simptom. Ar trebui sa sun la ambulanta? Va rog dati-mi un sfat ca sunt speriata tare... sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Daca ai fost in stare sa scrii acest mesaj nu e nevoie sa suni la ambulanta, pune doar niste gheata sa nu faci cucui.

| Alli23 explică (pentru HadesSs):

Da. Dar sunt foarte speriata. De cand eram mica faceam atacuri de panica si daca ma zgariam un pic...
Am citit pe alte forumuri si scrie ca se poate agrava starea mea dupa cateva ore de la acea lovitura. sad

| HadesSs a răspuns (pentru Alli23):

Esti tu sensibila nu ai nimic.

| Elena9328 a răspuns:

Ba fetito mai înnebunit!

| christall a răspuns:

Draga mea, daca o sa ai ameteli, dureri de cap sau vedere neclara suni la salvare. Daca nu, inseamna ca n-ai patit nimic. Sa freci zona cu mana sa n-ai cucui. Nu cred ca exista cineva care sa nu se fi lovit vreodata la cap.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Termina cu gandirea asta ca n-ai sa ajungi bine daca o tii asa.

| Alice10291 a răspuns:

Nu trebuie sa te sperii! Nu patesti nimic.Mi s-a intamplat si mie happy Trebuie sa pui doar ceva rece, preferabil un cub de gheata sau o batista inmuiata in apa rece.Nu patesti nimic.Mai grav era daca dadeai cu tampla si te durea mai mult de cateva secunde.winking
Bafta!=)