| Gird_Alina_1998 a întrebat:

Bună, sunt la menstruatie si imi este rau, nu am pofta de mâncare și simt un nod în gat, precizez ca sunt în a patra zi și de regula durează 5 zile fără contact sexual deci exlusa o posibila sarcina, ideea este ca ma simt foarte slăbită. ...este normal? Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

In afara de suport PUR *MORAL* nu te putem ajuta cu nimic, si imi pare rau ca suferi, SINCER imi pare rau

| SDana a răspuns:

Din cauza caldurii este normal sa te simti slabita. In plus, sunt niste pierderi deci e normal sa te simti slabita. Pentru medicamente, intreaba doctorul inainte. Ceea ce poate fi bun pentru mine, poate fi daunator pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calmeaza-te, lipsa de vitamine, bea ceai, calciu. Sa mananci fructe legume. Da, este normal.