| GeorgeRdp7 a întrebat:

sunt nou pe TPU si am si eu o intrebare.
De 2 zile am mana in ghips, iar peste 3 saptamani ar trebui sa-mi scot ghipsul insa eu in data de 23 plec din tara.
Pot trece granita daca am mana in ghips?
Multumesc happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HelpPeople a răspuns:

Normal, dar va fi problema la vama sa-ti controleze ghipsul.

3 răspunsuri:
| Modoranu a răspuns:

Normal.
doar ca te va scana si daca nu gaseste nimic te lkasa sa treci.

| AndreiGhita a răspuns:

Da, poti trece granita si cu mana in ghips happy
mi s-a intamplat si mie...laughing

Bafta!

| qwerty9999 a răspuns:

Normal...ce te opreste politia ghipsurilor?