| ColorfulRainbow a întrebat:

Sunt o fata mai slabuta si as vrea sa am forme putin mai mare, ma refer la sani si fund.
Cum as putea sa ma ingras putin si sanatos? Caci n-as vrea nici sa fac burta sau sa ma aleg cu picioare groase, caci am fost mai demult plinuta si mi-a ajuns! straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Depinde unde ai cel mai mare numar de adipocite... Nu controlezi tu unde te ingrasi. De exemplu, poti pune pe burta mai intai... Sau, mai rau, pe maini si umeri laughing

| aditimus a răspuns:

Mananca seara putin mai mult. Poti incerca niste cereale cu lapte.

| AndreiTca a răspuns:

Forme putin mai mari, vrei sa spui.Sanii, fesierii...se pot mari si se pot tonifica practicand sporturi si urmand o alimentatie sanatoasa. Nu te vei alege cu burtica sau picioare groase daca faci sport. Mult succes!