| Miha002 a întrebat:

Sunt puțin îngrijorată. Trebuia să îmi vină menstruația la sfârșitul lunii, dar mi-a venit acum câteva zile puțin, apoi o zi nu. Azi mi-a mai curs azi puțin sânge maro... Aveți idee de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate esti insarcinata...

| Miha002 explică (pentru Violleta2022):

Nu

| Violleta2022 a răspuns (pentru Miha002):

Imi pare sincer rau, dar daca nu dai varsta, un pic de istoric ginecologic, explicatii daca ai sau nu ciclul regulat, daca ai avut in trecut relatii sexuale, samd. Noi nu putem ghicii ce ai putea avea.
Ciclul menstrual este de 2 feluri: regulat si neregulat!
Tu ce fel de ciclu ai? La cate zile se succede?
Spui asa: "trebuia sa-mi vina menstruatia la sfarsitul lunii..." deci, nici macar nu stii in ce data trebuia sa-ti vina.

Straduieste-te sa pui mai multa informatie aici, daca doresti un raspuns cat mai clar si corect.