| DiandraJo a întrebat:

Bună!
Știe cineva un cabinet ginecologic din Galați care sa primească trimitere de la medicul de familie?
Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La clinica de obstetrica-ginecologie din oras sau la policlinica de stat.

| DiandraJo explică (pentru Bula):

Am doar maternitate atât și cabinete private.

| DiandraJo explică (pentru Bula):

Plus ca sunt minora, și la spitalul județean nu cred ca ma primește.

| Bula a răspuns (pentru DiandraJo):

Spitalul de "obstetrica-ginecologie" este (si) maternitatea.
Daca esti minora, atunci apartii de spitalul de pediatrie.
Medicul tau de familie cunoaste unde trebuie sa te trimita.