| anastan12345 a întrebat:

Bună! Știe cineva unde îmi pot pune aparat dentar în Galati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In mod normal, la orice cabinet stomatologic.

| ZokoZEW a răspuns:

In General la toate stomatologiile din Galati poti, dar iti recomand Clinica Dentară Dr. Leahu din Galați.
Email: programari@drleahu.ro

| Utilizatornew25 a răspuns:

Salut, la oricare cabinet stomatologic!

| gigite a răspuns (pentru Utilizatornew25):

Nu,ai tu, sa crezi asta!

| gigite a răspuns (pentru gigite):

Scuze. * numai

| darrio2007 a răspuns (pentru Utilizatornew25):

Ăsta care te-a contrazis, nu stie pe ce lume traieste.

| Utilizatornew25 a răspuns (pentru darrio2007):

Sincerlaughing