| Ochialbastri99999999 a întrebat:

Bună. Știți vreo crema bună pentru pete? O crema care da rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vanish.

| Adry05 a răspuns:

Du-te la dermatolog nu mai lua după ureche că ori dai banii degeaba și pierzi timp în care te-ai fi vindecat cu ceva dat de dermatolog, ori îți faci mai rău

| sierra1 a răspuns:

E vorba de caroseria de mașină?

| dinaprilie a răspuns:

Banuiesc ca paia cu foarfeca o sti

| Ochialbastri99999999 explică (pentru dinaprilie):

Nu e prima data când dai răspunsuri la mișto. Nu îmi rămâne decât sa te blochez.

| Goddessss a răspuns:

Nu exista asa ceva, numai laser.
ca sa le previ in viitor folosește crema solara si uita te la ingredientele ei

| yooshi a răspuns:

Hiperpigmentare sau ce fel de pete?

| GargaritzaB a răspuns:

Eu am fost la dermatolog si mi-a recomadat sa folosesc pe timpul verii acid azelaic de la Revox, Retinal-A Game de 0, 05% de la Geek and Gorgeous si crema protectie solara de SPF 50. De recomandat este sa folosesti crema SPF si iarna. Am inteles ca si lumina albastra de la calculator/laptop afecteaza pielea. Daca nu stii de unde sa comanzi aceste produse, eu le-am gasit pe acest site: https://kupoane.ro/store/notino/. Pe langa reduceri vei avea parte si de un cod transport gratuit notino. Sper ca aceste informatii sa te ajute dar eu te sfatuiesc sa mergi la un dermatolog.