| anonima2617181 a întrebat:

Buna, TPU! A inceput sa ma doara foarte tare sub burta, mai degraba sa ma intepe. Ieri m-a durut putin, dar azi noapte abia m-am ridicat din pat. E o senzatie la fel ca cea cand trebuie sa te abtii de la a-ti face nevoile. Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 19Mary19 a răspuns:

Poate fi o cistita sau o anexita. Ar fi bine sa te programezi la un ginecolog.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pot fi foarte multe, Acolo e vezica urinară, intestin gros, și un sac care ține intestinele, care se putea rupe și să ai o hernie. Sau pur și simplu o constipație.

| mihaela000ela a răspuns:

Medicul e in masura sa va dea informatiile si solutiile la problema dvs., nu noi care ne dam cu parerea.