| hellokitty87 a întrebat:

A luat cineva apa de gura Hofident de la Hofigal? E buna? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

E incredibila. Daca ar costa de 10 ori mai mult si tot si-ar merita banii! Bine, eu o folosesc doar daca am stomatite sau chiar vreo masea/gingia inflamata. Este extrem de eficienta. Daca tot vrei sa faci o treaba, e musai sa lasi si pasta de dinti cu fluor. FOloseste Gennadent Argentum. Eu iti recomand prin prisma experientei proprii si a celor din jur care au avut probleme si care-mi-au ascultat recomandarile, multumindu-mi ulterior.

| hellokitty87 explică (pentru GabiDumitrescu):

Multumesc. Mi s-a inflamat si mie o gingie si ma doare. Nu stiam ce sa iau

| hellokitty87 explică (pentru GabiDumitrescu):

O gasesc si in magazinele naturiste sau trebuie sa o cumpar de pe net?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru hellokitty87):

Gasesti si la naturiste. Vreo 10-12 RON ar trebui sa fie, nu mai mult. Pe viitor e de luat de la Farmacia Tei.