| macandcheese a întrebat:

Buna TPU. A mai incercat cineva Revisan pentru unghii si par? Merita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Nella12 a răspuns:

Nu prea merita

| macandcheese explică (pentru Nella12):

Mi-a fost recomandat de medicul meu de familie.

| Nella12 a răspuns (pentru macandcheese):

Ce problemă ai? te ajut eu cu sfaturi.Scuze că te întreb despre asta

| macandcheese explică (pentru Nella12):

Imi cade rau parul

| Nella12 a răspuns (pentru macandcheese):

Parusan e mai bun