| Didi908 a întrebat:

Acum 2 saptamani am cumparat o solutie pentru ochi[picaturi], am folosit-o, dar intrebarea mea este: as putea sa o mai folosesc si acum? mai este buna, imi poate afecta ochiul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RaulStefan1 a răspuns:

Buna, daca doar acum 2 saptamani ai cumparato poti s-o foloseti linistita au valabilitate in jur de 6 luni deci nu te afecteaza cu nimic.

| Andreea1901 a răspuns:

Da, mai este bună. Este imposibil să expire în doar două săptămâni. happy

| Aniterah a răspuns:

Cel mai bine e sa citesti prospectul.