| scarlxrd a întrebat:

Acum cateva zile am cazut de la etajul 2 de pe o balustrada dar din fericire am cazut pe alta balustrada si n-am patit nimic. Acum cateva zile au inceput sa ma doare incheieturile mainilor si un pic picioarele, credeti ca am ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

Încheieturile, articulatii, cartilaje astea-s primele care suferă la impact. Probabil doar te "resimți".

1 răspuns:
| Namaparissia a răspuns:

100% ai ceva.Motivul pentru care nu ai simtit durere la impact e socul.Rezultatele cazaturii se vad in timp! Dupa fiecare incident de genul asta trebuie sa consulti doctorul! Du-te la medic cat mai curand si spune-i ce s-a intamplat si cand au aparut simptomele