| AntoSweet a întrebat:

Acum cateva zile am mers la strand impreuna cu parintii mei,si ziua urmatoare aveam nasul infundat ma durea capul si eram obosita! Este vara asa ca puteti sa imi recomanfati ce sa fac,dar sa nu trebuiasca sa cumpar deloc ceva, caci nu stau prea bine cu bugetul! Am 12 ani!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnneღU a răspuns:

Ceiut cald, mancare calda, o baie la picioare si in apa calda pui niste sare happy

2 răspunsuri:
| deeah2elen a răspuns:

Picaturi de nas si un ceai, altceva nimic! probabil era apa prea rece.

| Pikachu9 a răspuns:

Fa-ti un ceai (de orice tip) fierbinte si iti trece