| Jdjrjrjrdndnfn a întrebat:

Buna TPU: Acum ceva timp mi-am dorit sa ma lovesc cu coastele de coltul bancii de la scoala, si s-a indeplinit, sau sa scap sticla cu apa pe jos si iar s-a indeplinit, sau sa scap pateul pe jos si s-a indeplinit, credeti ca are legatura cu dorintele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cu pateul ce ai avut?

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru whatevernvm):

Ce sa am? Decat am vrut sa vad daca se indeplineste dorinta si se pare ca s-a indeplinit

| Kaℓi a răspuns:

De ce nu-ti doresti si tu ceva constructiv? pozitiv? asa o sa-ti dai seama daca e sau nu "ceva"...

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru Kaℓi):

Pai am incercat dar degeaba, cred e prea tarziu ca sa-mi mai pun dorinte pozitive atat timp cat le-am pus pe cele negative

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, astea au legatura directa cu neindemanarea ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... atata timp cat le-ai facut tu nu... nu prea am ce comenta, ai probleme psihice?

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru anonim_4396):

Nu am facut nimic...pur si simplu m-am lovit din gresealawinking

| DovleacTurbat a răspuns:

Doreste-ti si tu vreo 6 numere norocoase, poate se indeplineste. Imi dai si mie 35% ca ti-am dat ideea.