| ShREKT a întrebat:

Acum doua zile am cazut cu bicicleta pe o rampa si m-a trantit pe spate bicicleta. De atunci ma dor coastele cand intind mana, iar cand trag aer in piept ma doare ceva in interior prin acea zona. Stie cineva ce este de facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mers la medicu familist si el o sa stie unde te trimite

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce poate sa fie de facut decat sa mergi la un medic, posibil sa ai vreo coasta rupta.

PS. Ce limba vorbeste Soferache asta? auzi la el "medic familist'

| Cosmin1986 a răspuns:

Du-te azi la spital, poate ai o fractura grava.