| Contes_Ramona_1999 a întrebat:

Buna,TPU!

Acum doua zile am fost la piscina, si m-am scufundat si am apa in urechea stanga si urechea dreapta ma doare.
Am incercat sa sar intr-un picior dar degeaba.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iulian1302 a răspuns:

Cel mai recomandat in cazult tau este sa mergi la un medic specialist ORL pentru ca este posibil sa ai un dop de ceara sau cine stie poate ai chiar o otita( cu totul ca tu pui aceasta durere pe faptul ca ti-a intrat apa in urechi).