| Anonymus52 a întrebat:

Bună TPU!
Acum o lună sau două m-am durut gamba piciorul stâng, se simțea că si cum era febra musculară, durerea dispărea la repaus si daca stăteam mai mult în picioare durea din ce in ce mai tare.
Astăzi durerea a revenit din nou, la același picior dar intensitate era mai mică și la vreo 30 min de repaus a dispărut de tot, dar a început să mă doară gamba de la piciorul drept mai spre genunchi, la fel la o intensitate mai mică. Am aproape 14 ani. ( se simțea că și cum era febra musculara?
Aș putea să am ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Clar, fă-ți un RMN să n-ai cumva ceva serios

| Teo29 a răspuns:

Nu cred, consulta un ortoped pediatru mai intai, cere-i o opinie daca persista problema.