| ßєtyPєтяσηєℓα a întrebat:

acum o saptamana m-am lovit la piciorul stang putin mai jos de genunchi dar in partea din spate si ma durea foarte tare tot piciorul cand ma miscam si mai ales cand ma lasam jos. dar acum ma doare numai cand ma las jos, adica cand ma ridic ma doare din zona de unde m-am lovit si pulpa de la picior cea de jos dar si cea de sus. Ce sa fac sa nu ma mai doare. Doare foarte tare si nu stiu ce sa ii mai fac tot imi pun o crema.ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| GrigMatei a răspuns:

Asa doare acolo, da cu o crema si leaga-te strans.