| anonim_4396 a întrebat:

am 16 ani nu fumez nu consum alcool.
sa vad spun dimineata cand ma trezesc simt ca parca imi bate tot corpul adica pulseaza sau ceva de genul si parca inima bate tare simt cateodata mici intepaturi.
si simt si in plamani cate o durere, o intepatura.
ar putea fi probleme la plamani si inima sa nu primeasca destul oxigen?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu nu beau cafea deloc
dar simt simptomele alea mai rar cand mi-e frica sau ceva de genu daca stau calm la pc nu simt nimic

| AnonimusGate a răspuns:

Mergi de UREGENTA LA MEDIC
Ai cu tiroida nu functioneaza bine!
Poti sa dai in infarct mai incolo
REPET MERGI DE URGENTA LA MEDIC
FUNDA

| AdiSt a răspuns:

Am o intrebare bei cafea...adica obisnuiesti sa bei cafea?