| Anndreeii a întrebat:

Buna Tpu.Am 16 ani si fac sala de 2 luni..am inceput sa iau creatina de cateva zile si iau in jur de 5 grame pe zi mai mult nu..au inceput sa ma doara rinichii si simt un disconfort in partea de jos spate.Ce as putea sa fac? Este normal sa se intample asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Consulta un nutritionist pentru suplimente!

| Andresso a răspuns:

Daca iei tampenii din alea normal ca asa vei pati. Puteai doar sa mananci sanatos si sa faci sala, asa era mult mai bine, nu te lasa pacalit de tampeniile alea. La anii aia eu aveam gandirea mult mai proaspata.

| Anndreeii explică (pentru Andresso):

Multumesc de raspuns