| missunderstoodx a întrebat:

Buna TPU.
Am 2 linii orizontale pe burta de ceva timp. Ce inseamna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă faci gimnastică, se vor combina cu două lunii verticale și ies pătrățele.

| Digikey a răspuns:

Daca aveai si doua verticale puteai sa joci x si 0.

| AdrianALT a răspuns:

Salut, probabil te referi la vergeturi, cauza lor fiind grasimea. Ele in timp devin albe sau dispar daca mai slabesti putin!

| missunderstoodx explică (pentru AdrianALT):

Nu sunt vergeturi, mi-a zis mama ulterior ca sunt de la pozitia de pe scaun. sunt slabahappy