| TainăElena a întrebat:

Bună TPU!
Am avut covid-19 și am fost internată în spital. După ce am fost externată mi s-a cerut de la serviciu "aviz epidemiologic"(ca să pot lucra mai departe) am sunat la direcția de sănătate a Bucureștiului și nu mi-a răspuns nimeni. Am înțeles că nu răspund nici la mail! Ce fac ca să opțin acest aviz?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai insista. Eu am sunat de vreo 10-15 ori si de-abia atunci a raspuns cineva. Da si un mail ca nu se intampla nimic daca le trimiti.