| Matei4 a întrebat:

Am cazut cu longboardul si m-am julit la cot. Ce sa fac? Ma cam doare...Cum scap de coaja de la julitura? Sau macar sa o inmoi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SomethingFunni a răspuns:

Chiar daca inlaturi coaja inainte de terminarea angiogenezei (cca 1-3 saptamani in functie de marime) tot iti vei lua teapa ca se va forma la loc.